Tłumaczenie konferencyjne uroczystości

    12 października 2015 Executive Club był gospodarzem kongresu ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala”, a my zapewniliśmy tłumaczenie konferencyjne uroczystości. W trakcie wystawnej gali, która wieńczyła program konferencji, nagrodzono liderów krajowego sektora chemicznego.
    Uczestnicy konferencji mogli wziąć udział w trzech panelach dyskusyjnych i przysłuchiwać się wystąpieniom znamienitych osobowości z branży chemicznej z kraju z i ze świata. Omawiano wyzwania, jakim sprostać musi światowy przemysł chemiczny w obliczu zmieniających się przepisów i wymogów, sytuację polskiego sektora chemicznego na rynku europejskim oraz znaczenie innowacji w rozwoju tej branży, a także potrzebę nowych rozwiązań w kontekście wyzwań klimatycznych. Dzięki tłumaczeniu konferencyjnemu uroczystości, wykonywanemu przez naszych ekspertów, uczestnicy konferencji mogli bez ograniczeń czerpać z tej wymiany doświadczeń i analizować nowe trendy w sektorze.
    Kulminacyjnym punktem wydarzenia była uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody laureatom konkursu „Diamenty Polskiej Chemii”. Statuetki przyznano w 11 kategoriach, zaś specjalnym wyróżnieniem za wkład w rozwój polskiej chemii nagrodzono nieżyjącego już Jana Kulczyka oraz firmę BASF Polska, za zasługi dla rozwoju tej gałęzi przemysłu w Polsce. Po części oficjalnej uczestnicy mieli okazję do swobodnej wymiany wrażeń i nawiązywania nowych kontaktów.
    Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność wspierać Executive Club w organizacji konferencji i imprez branżowych. Nasi tłumacze i tym razem śpiewająco wywiązali się z zadania tłumaczenia konferencyjnego uroczystości. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższą nagrodą.


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja