Obsługa techniczna konferencji i koncertu

     Czerwiec obfitował w ciekawe wydarzenia, lecz obsługa techniczna konferencji i koncertu na zlecenie Fundacji Res Publica była wyjątkowo niecodziennym i wielofazowym zadaniem. Res Publica Festival, który miał miejsce w Warszawie przy ul. Mysiej 3 w dniach 25 i 26 czerwca, składał się z dwudniowej konferencji i koncertu dla uczestników. Impreza odbyła się w ramach Warsaw Innovation Days we współpracy z Międzynarodowym Funduszem Wyszehradzkim, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Urzędem m.st. Warszawy.
     Trwającą dwa dni konferencję, łączącą w sobie wątki o specjalnym dla Fundacji Res Publica znaczeniu, czyli idee, miasto i innowacje, uświetnili swoją obecnością liczni znamienici goście. Można było posłuchać debat z udziałem m.in. prof. Marcina Króla, ministra Włodzisława Ducha (MNiSW), Justina McGuirk'a (autora książki “Radykalne miasta”), Adama Greenfield'a (dyrektora Urbanscale), Filippo Addarii (dyrektora w Young Foundation), a także kilkudziesięciu innowatorów z Europy Środkowo-Wschodniej, liderów listy New Europe 100. Pierwszy dzień konferencji zakończył wyśmienity koncert, który pomógł uczestnikom zrelaksować się po intensywnym, pełnym wrazeń i dyskusji dniu.
     Zadaniem naszej firmy było zagwarantowanie kompleksowej obsługi technicznej konferencji i koncertu, a także zapewnienie tłumaczenia z języka angielskiego.  Nie tylko zapewniliśmy sprzęt audio, ekrany wideo, filmowanie konferencji oraz streaming na stronie internetowej, zadbaliśmy także o niezbędne elementy wystroju sali, sceny, odpowiednie oświetlenie, sprzęt dla DJ-a oraz wydruk grafik wielkoformatowych. Nad sprawną obsługą techniczną konferencji i koncertu czuwał pięcioosobowy zespół naszych techników, w którego skład wchodziło dwóch kamerzystów, realizator i dwóch techników nagłośnienia.


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja