Tłumaczenie wywiadu z potomkami polskich piłkarzy w siedzibie Domu Spotkań z Historią. 1 czerwca 2012r.

     Dom Spotkań z Historią jest instytucją zajmującą się historią XX-wiecznej Europy środkowo-wschodniej i Polski, a w szczególności historią Warszawy i okolic. Instytucja ta bardzo aktywnie działa na rzecz rozpowszechniania wiedzy historycznej wśród Polaków oraz narodów sąsiadujących z Polską. Dom Spotkań z Historią bardzo często organizuje wystawy historyczne, pokazy filmów, dyskusje, seminaria oraz inne wydarzenia edukacyjne.
     Spotkanie które mieliśmy przyjemność obsługiwać traktowało o szeroko rozumianych relacjach polsko-niemieckich. Na spotkanie zaproszeni zostali goście z Niemiec – potomkowie polskich piłkarzy którzy wyemigrowali na zachód i tam się osiedlili. Opisywali oni swoje doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat, dotyczące postrzegania Polski oraz Polaków za granicą.
     Podczas spotkania organizowanego przez Dom Spotkań z Historią firma Plenum zapewniła tłumaczenie symultaniczne całego wywiadu z gośćmi.  Nasi tłumacze symultaniczni spisali się bez zarzutu, co potwierdza zadowolenie klienta. Przedstawiciel organizatora wyraził szczere zadowolenie z pracy naszych tłumaczy symultanicznych .


Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

  • Users Avatars Mini
    pisze: 2012-09-20 12:33
    Are you looking for cheap custom essay writing services? Follow this Web page and receive qualified essay help from the trustworthy online store.
    0
musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja