Tłumaczenie Polsko-Ukraińskie podczas konferencji „Granica polsko-ukraińska: szansa czy bariera rozwoju społecznego i gospodarczego?”

     W dniach 28-29 marca 2013r. w Krasiczynie odbyła się konferencja dotycząca relacji gospodarczych między Polską  a Ukrainą. Poszerzenie współpracy gospodarczej z naszym wschodnim sąsiadem otwiera dla polskich przedsiębiorców nowe rynki zbytu, co wymiernie przekłada się na obroty polskich firm oraz, co za tym idzie, ich rozwój. Podczas konferencji poruszany był także temat perspektyw na rozwój terenów przygranicznych oraz sposobów na jego wspieranie. Omawiane były także tematy współpracy obu krajów na rzecz ochrony środowiska w naszym rejonie Europy.

     W tym roku po raz kolejny zapewniliśmy profesjonalne tłumaczenie symultaniczne języka ukraińskiego podczas konferencji organizowanej przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą.

     Oprócz tłumaczenia, podczas konferencji dostarczyliśmy specjalistyczny sprzęt symultaniczny, nagłośnieniowy oraz audiowizualny ułatwiający prelegentowi przekaz treści oraz właściwe zrozumienie omawianych zagadnień przez słuchaczy. Nad poprawnym działaniem wszystkich systemów czuwali nasi technicy, których profesjonalizm został również doceniony przez organizatora. Liczymy na owocną współpracę także podczas przyszłorocznej edycji konferencji.


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja