System do tłumaczenia symultanicznego podczas konferencji medycznej 27.02.2014

     Od wieków piękno kobiety decyduje o jej pewności siebie, samopoczuciu oraz sposobie odbierania przez inne osoby. Zdarza się jednak tak, że nieszczęśliwe wypadki lub schorzenia mogą negatywnie wpłynąć na wygląd osoby. W takich przypadkach z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna.

     W dniu 27.02.2014 r. w Warszawie odbyła się konferencja przeznaczona dla chirurgów plastycznych. Podczas sympozjum światowej sławy specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej piersi, Dr. C. Dennis Hammond, podzielił się swoimi doświadczeniami z polskimi chirurgami plastycznymi.

     Ponieważ w tym wypadku prawidłowe zrozumienie prelekcji mogło mieć wpływ na zdrowie pacjentek, szczególnie ważne było doświadczenie tłumaczy obsługujących szkolenie oraz jakość sprzętu użytego do tłumaczenia.
Aby uczestnicy w pełni zrozumieli przekaz prelegenta, nasza firma zapewniła specjalistyczny system do tłumaczenia symultanicznego, który pozwolił tłumaczom na sprawne i dokładne tłumaczenie. W związku z brakiem możliwości rozstawienia kabiny tłumaczeniowej w sali, w której odbywała się konferencja firma Plenum zapewniła dodatkowy podgląd dla tłumaczy znajdujących się w sąsiedniej sali.


Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja