Obsługa techniczna podczas konferencji medycznej w dniu 9 maja 2014

     Zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważne dla nowo narodzonego dziecka jest mleko matki. Jest ono dla niemowlaka nie tylko pokarmem, ale także naturalnym sposobem na zbudowanie odporności. Niestety, czasami występują problemy z karmieniem piersią, z którymi matka nie jest w stanie sama sobie poradzić. W takim przypadku nieoceniona okazuje się pomoc wykwalifikowanych doradców. Oczywiście, pomocne są także najnowsze osiągnięcia medycyny oraz technologii medycznych.

     W dniu 9 maja 2014 w Warszawie odbyła się debata, w której udział brali zarówno polscy, jak i zagraniczni eksperci z zakresu laktacji oraz opieki nad noworodkami. Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja wyrobów firmy Medela.

     Aby zapewnić jak najlepszą i najwierniejszą wymianę informacji między uczestnikami z różnych państw, oprócz wykwalifikowanej kadry tłumaczy, potrzebny jest specjalistyczny system do tłumaczenia symultanicznego. Podczas konferencji nasza firma zapewniła profesjonalne zaplecze techniczne oraz obsługę doświadczonych techników.


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja